Kedves Felvételiző!
 

Információk a felvételivel kapcsolatban a "Felvételizőknek" menüpont alatt találhatók.

3.jpg

Foucault emléknap

Iskolánkban szeptember 18-án került sor a Foucault emléknap megrendezésre, mely során a francia fizikus és csillagász születésének 200. évfordulójáról emlékeztünk meg.
 

Ez alkalomból, a francia civilizációs előadás és egy látványos kísérleti bemutató megtartására után a diákok egy kvíz játékban mérhették össze tudásukat. A rendezvényen a 9.a, 10.a teljesen osztály létszámmal vett részt, de a 10.b és 11.a osztályok is képviseltettek magukat. A szoros küzdelem a 9.a osztály egyik csapatának győzelmével zárult, melynek tagjai: Dancs Ádám, Baráth Attila, Béres Gergő, Dávid Barnabás.
A győztes csapat a sok érdekes és hasznos ismereten kívül egy francia sajt tállal is gazdagodott. 


Kérjük, hogy adója 1 %-ával támogassa iskolánk alapítványát!
Középfokú Elektronikai Szakképzésért és Honvédelmi Oktatásért Alapítvány
4027 Debrecen, Füredi út 69. Adószám: 19123879 – 1 – 09
Köszönjük!