***   Nyílt nap 2018. október 25. 14 óra!   ***

3.jpg

Országos versenyeken elért eredmények 1990-től 2000-ig

Tanév

OKTV

OSZTV

OMTV

Pattantyús NYÁK tervező

Mikola S. Tehetségkutató fizika verseny

1990/91

fizika:

Gócs Viktor (IV. o.) 3. hely

Török Imre (IV. o.) 4. hely

Török Imre (IV.o) 11. hely

Gócs Viktor (IV. o) 30. hely

 

 

Erdélyi Zoltán (II.B) 1. h.

Sinai Sándor (II.B) 1. hely

Tóth Péter  (I.B) 2. hely

Józsa Barnabás (II.B) 5. h.

Dávid Lajos (II.B) 7. hely

Bartók Szabolcs (I.B) 9. h.

Kriszt István (I.B) 15. hely

Puskás József (I.B) 15. h.

Ferró Tamás (II.B) 16. h.

1991/92

fizika:

Dombi László (III.A) 1. hely

 

 

 

Füzesi Caba (I.A) 3. hely

Nyéki József (I.A) 9. hely

Szilágyi Péter (I.A) 10. h.

Balku Balázs (I.A) 11. h.

Bíró Szabolcs (I.B) 12. h.

1992/93

fizika:

Dombi László (IV.A) 5. hely

Sinai Sándor (IV.B) 12. hely

Józsa Barnabás (IV.B) 25. hely

matematika:

Tar Zoltán (III.A) 44. hely

Boda László (V.A) 18. hely

Dombi László (IV.A) 30. h.

 

 

Nyéki József (II.A) 2. hely

Füzesi Csaba (II.A) 4.hely

Forman János (II.A) 5. h.

Iván Balázs (II.A) 6. hely

Szilágyi Péter (II.A) 12. h.

1993/94

matematika:

Tar Zoltán (IV.A) 14. hely

Puskás József (IV.B) 17. hely

Tóth Péter  (IV.B) 52. hely

fizika:

Nyéki József (III.A) 10. hely

Füzesi Csaba (III.A) 20. hely

Puskás Barnabás

(IV.B) 18. hely

Szabó Zoltán (V.A) 31. hely

Pataki Csaba (V.A) 41. hely

 

 

Pető Zoltán (I:A) 1. hely

Fekete Gábor (I.A) 2. hely

Mátyás Sándor (I.A) 3. h.

Rácz Gábor (I.B) 7. hely

Mikó Csaba (II.B) 1. hely

Nagylaki Csaba (II.B) 2.h.

Mikó Péter (II.B) 3. hely

Székely Imre (II.B) 4. hely

1994/95

fizika:

Füzesi Csaba (IV.A) 3. hely

matematika:

Papp Zoltán (IV.A) 34. hely

Füzesi Csaba (IV.A) 10. h.

 

 

Papp Dénes (I.B) 1. hely

Hegedűs Miklós (I.B) 3. h.

Pető Zoltán (II.A) 5. hely

Fekete Gábor (II.A) 9. hely

1995/96

fizika:

Mikó Péter (IV.B) 13-14. hely

 

Katona Tamás

(IV.A) 14. hely

Seres Lajos

(IV.B) 16. hely

Malyik József

(IV.B) 17. hely

 

Papp Dénes (II.B) 1. hely

1996/97

matematika:

Hegedűs Miklós (III.B) 2. hely

Mikó Péter (V. A) 8. hely

Mátyás Sándor

(IV.A) 12. hely

Bárczy Gergely

(IV.A) 14. hely

Mikó Péter (V.B) 2. hely

 

1997/98

fizika:

Hegedűs Miklós (12.B) 4. hely

matematika:

Hegedűs Miklós (12.B) 9. hely

Rácz Gábor (13.A) 13. h.

Ferenczi Bertalan

(12.A) 15. hely

Fejes Péter (13.B) 18. hely

Bakonszegi Norbert (12.A) 2.h.

Hegedűs Miklós

(12.B) 4. hely

Szabados Imre

(12.B) 8. hely

Papp Dénes

(12.B) 14. hely

Szabó Attila

(13.B) 5. hely

Rácz Gábor (13.A) 23.hely

 

1998/99

matematika:

Major Zoltán (12.A) 40. hely

Nagy László (13.A) 9. hely

Árva Ferenc (12.B) 10. hely

Major Zoltán (12.A) 11. h.

Matics Tamás (13.B) 16. h.

Major Zoltán

(12.A) 12. hely

Kanyok Zoltán

(12.A) 15. hely

Nagy László

(13.A) 16. hely

Árva Ferenc

(12.B) 25. hely

Donka Péter (13.A)15.hely

Kertész Dániel (9.A) 1. h.

Fehér Dávid (10.A) 2. h.

Péter Kálmán (10.B) 12.h.

1999/

2000

 

 

 

Tar János

(13.B) 3. hely