3.jpg

Országos versenyeken elért eredmények az 2006/07-es tanévben

SZAKMAI  ELŐKÉSZÍTŐ ÉRETTSÉGI TANTÁRGYAK VERSENYE - SZÉTV
Elektronika alapismeretek
2. Nagy Gábor 12. B
4. Bertók Zoltán 12. B
8. Papp Zoltán 12. B
15. Furó Zsolt Sándor 12. B
17. Gábor László 12. B
19. Vad Imre Mihály 12. B
20. Gyarmati Tamás 12. B
27. Vass József 12. A
30. Csótó László 12. B
 
ORSZÁGOS SZAKMAI TANULMÁNYI VERSENY - OSZTV
Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport
15. Gál László 2/14. A
 
ORSZÁGOS MŰSZAKI TANULMÁNYI VERSENY - OMTV
Elektronika versenyek - Elektronika I., 12. évf.
1. Bertók Zoltán 12. B
3. Nagy Gábor 12. B
4. Papp Zoltán 12. B
6. Gyarmati Tamás 12. B
13. Vad Imre Mihály 12. B
15. Furó Zsolt Sándor 12. B
23. Gábor László 12. B
 
ORSZÁGOS MŰSZAKI TANULMÁNYI VERSENY - OMTV
Elektronika versenyek - Elektronika III., 14. évf.
4. Gál László 2/14. A
 
ORSZÁGOS ELEKTRONIKAI KONSTRUKCIÓS VERSENY
1. Nagy Gábor és Papp Zoltán
7. Bertók Zoltán
10. Pelei Gergő István
11. Fúró Zsolt Sándor és Gábor László
13. Szalai László
17. Fúró Ferenc és Gyarmati Tamás
19. Csótó László és Hímer Dávid Bence
 
PATTANTYÚS ORSZÁGOS SZÁMÍTÓGÉPES NYOMTATOTTÁRAMKÖR
TERVEZŐ VERSENY
4. Dombi Márton 2/14.A
 
SIMONYI KÁROLY ELEKTROTECHNIKAI VERSENY
Csapat verseny:
 
2. GDEMSZK csapata (Farkas Marcell, Ökrös Dávid, Pelei Gergő és Polyák Sándor )
Egyéni verseny:
4. Pelei Gergő 10.A
7. Farkas Marcell 10. B
10. Ökrös Dávid 10. A
25. Polyák Sándor 10. B
 
IRINYI JÁNOS ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI KÉMIAVERSENY
7. Polyák Sándor 10.B.
 
MIKOLA SÁNDOR ORSZÁGOS TEHETSÉGKUTATÓ FIZIKAVERSENY
5. Pelei Gergő 10. A
 
"ÉDES ANYANYELVÜNK" ORSZÁGOS NYELVHASZNÁLATI VERSENY
megyei 3. Szász István 11. A.
 
IPLOM JÓZSEF KÖZÉPISKOLAI HELYESÍRÁSI VERSENY
megyei 5. Barnóth Balázs 9. A.
 
NEMES TIHAMÉR ORSZÁGOS SZÁMÍTÁSTECHNIKAI TANULMÁNYI VERSENY (ALKALMAZÓI KATEGÓRIA)
45. Barnóth Balázs 9.A
 
GÁBOR DÉNES SZÁMÍTÁSTECHNIKAI EMLÉKVERSENY
Alkalmazói kategória
1. Forró Balázs 11.A
 
MEGYEI KÖZÉPISKOLAI SZÁMÍTÓGÉPES ALKALMAZÓI VERSENY
9-10. évfolyam:
3. Barnóth Balázs 9.A
11-12. évfolyam:
5. Forró Balázs 11.A